Бюстгальтери - подвійний пуш ап (Double push up)

Сучасна жінка завжди прагне виглядати привабливо настільки, наскільки це тільки можливо. Багато хто вважає, що збільшити груди неможливо без лікарського втручання. Однак не варто забувати, що існує особлива спыдня білизна, покликана допомагати аирішити цю задачу.

Бюстгальтер подвійний пуш ап має особливу конструкцію, і завдяки цьому здатний підняти груди, додати до її розміру парочку сантиметрів. Є помилкова думка, що подвійний пушап мало чим відрізняється від просто пуш ап бюстгальтерів. Справа полягає в тому, що в простому push-up наповнювач розташовується тільки в нижній частині чашечки, а подвійний може похвалитися підняттям грудей по всьому периметру. Завдяки цьому дівчата, які мають невеликий бюст, можуть скористатися таким ліфчиком, адже він відмінно виконує свою функцію навіть з першим і нульовим розміром. Отже, однією з ключових особливостей бюстгальтерів, що мають double push up, є збільшена чашка. Власницям пишних форм так само необхідно пам'ятати, що великі груди в першу чергу потребують корегування і підтримки. Бюстгальтер з гелем додасть бюсту повноти виразної форми.

Вкрай важливо пидбати максимально підходящого розміру, оскільки білизну з невірним буде дуже незручно носити. Такий бюстгальтер повинен піднімати груди легко. Якщо він здавлює і приносить дискомфорт, то краще придбати білизну з трохи більшими чашками, адже від постійного шкідливого тиску на такі інтимні частини жіночого тіла, можуть виникнути труднощі зі здоров'ям. На сайті нашого інтернет-магазину розміщена спеціальна таблиця, по якій можливо легко визначити розмір і зрозуміти, який же бюстгальтер підійде найкращим чином.

Якщо купити ліфчик з подвійним ефектом пушап, то жінка з будь-яким обхватом бюста зможе похвалитися сукнею з спокусливо глибоким вирізом на грудях. Також ексклюзивний ліфчик відмінно виглядає в холодну пору року. Здавалося б, навіщо вдягати його, якщо груди все одно не видно під товстими шарами одягу. Справа в тому, що така білизна здатна візуально збільшити бюст і надати йому красиву форму навіть під щільними кофтами. Крім того, double push up добре справляється з функцією захисту бюста від низьких температур.

Якщо ви хочете придбати подвійний push up, інтернет магазин допоможе з вибором не тільки відповідних розмірів, але і фасонів, адже в нашому асортименті є безліч різних моделей на різний смак.