Выбираем купальник

Сьогодні пляжна мода пропонує найширший вибір варіантів модних купальників на будь-яку фігуру.

Для позначення типів жіночої фігури дизайнери одягу користуються латинськими літерами. A V X O H. Але перш ніж визначити, який у Вас тип фігури і які види купальників для якого типу фігури більше підходять, давайте подивимося на види купальників.

Роздільні купальники

Бікіні - максимально відкритий тип купальника на тонких бретелях і невеликими вузькими плавками. Має трикутні філіжанки і тому іноді називається «трингл». Чудово виглядає на дівчат з ідеальною фігурою або близькою до неї.

Бандо - купальник з ліфом без бретелів або зі знімними бретелями, нагадує стрічку обгорнуту навколо грудей. Форма купальника дозволяє отримувати красиву і рівну засмагу. Підходить будь-якому типу грудей, особливо якщо тканина не просто гладка, а хитромудра, має рюші або збирання по центру.

Халтер - купальник у якого бретелі ліфа застібаються або зав'язуються на шиї та спині. Підходить для великих грудей, дає необхідну підтримку та візуально врівноважує фігуру у разі повних стегон. Найчастіше купальники такої форми мають широку підтримуючу стрічку знизу.

Пуш-ап - візуально збільшують груди за рахунок подушечок у філіжанках ліфа. Подушечки можуть бути знімні або вшиті. Підходить для жінок та дівчат з невеликими грудьми.

Танкіні - ліф у вигляді топа з класичними трусиками. Топ може бути подовженим (до середини стегна) або навпаки укороченим (до талії). Зазвичай має цільнокроєні широкі бретелі, що дає хорошу підтримку бюсту. Добре приховує недоліки фігури (животик, повні стегна).

Максимум ліфт (Maximum lift) – у перекладі означає максимальний обсяг. Такий купальник призначений для максимальної підтримки грудей та візуального збільшення на 2 розміри.

Свім-дрес – пляжний костюм, нижня частина якого представлена ​​спідничкою. Вона дозволяє приховати проблемні зони та візуально розширити стегна.

Трикіні - роздільний купальник, в комплект якого входить шорти, спідничка або парео.

Цілісні або злиті купальники

Трикіні – полегшений вид злитого купальника. З'єднання низу та верху виробу символічне та носить декоративну функцію. Купальник трикіні, який також називають монокіні, по суті не відноситься ні до суцільних, ні до роздільних моделей – це «напівзлитний» купальник, в якому плавки та ліф з'єднані між собою смужкою тканини різної товщини та форми. Ця смужка, якщо це необхідно, дозволяє приховати естетичні дефекти в животі. Трикіні робить фігуру дуже спокусливою, але за це доведеться пожертвувати рівною засмагою.

Халтер – купальник, у якого бретелі зав'язуються чи застібаються на шиї. Цей купальник добре підтримує груди, плечі зорово здаються ширшими і тому фігура з повними стегнами добре врівноважується.

Майо – класичний купальник із пришивними бретелями. Добре виглядає практично на будь-якій фігурі.

Бандо – купальний костюм без бретелів або зі знімними бретелями, тримається рахунок тісного прилягання до грудей. Ідеально підходить жінкам та дівчатам з великими грудьми. Купальник бандо візуально вкорочує верхню чату тіла, зменшує об'ємні стегна і тим робить фігуру більш пропорційною.

Танк – це майже майо, але бретелі у нього цільнокроєні і є філіжанки для підтримки грудей. Такий купальник добре підтримує груди і підійде для жінок з великими грудьми. Танк візуально згладжує контури фігури і робить її стрункішою.

Стихар – купальник схожий на «танк», але із запахом попереду, добре приховує великі груди та живіт, при цьому завдяки запаху має глибокий та спокусливий виріз.

Пландж – закритий купальник з глибоким вирізом спереду та ззаду. Візуально збільшує погруддя і подовжує коротку талію.

Хай-нек – купальник спортивного типу, з дуже маленьким вирізом попереду (виріз доходить до ключиць). Бретелі цільнокроєні, що дає погруддя хорошу підтримку. Хай-нек візуально подовжує фігуру.

Буркіні – купальний костюм мусульманських жінок. Повністю закритий (відкритими залишаються лише стопи, долоні та обличчя).

Свім-дрес – пляжний костюм зі спідничкою, яка добре маскує проблемні зони та дозволяє візуально розширити стегна.

А тепер про типи жіночої фігури та купальників підходящих для них.

Для позначення типів жіночої фігури дизайнери одягу користуються латинськими літерами A V X O H . Їхні накреслення відповідають схематичному зображенню статури. Давайте коротко поговоримо у тому, які види купальників якого типу фігури більше підходять.

A V X O H

Отже, тип Н - це постать з не дуже вираженою талією. Таким жінкам підійдуть купальники трикіні – за рахунок вирізів з боків вони створять видимість плавних згинів. А ось від занижених трусиків і маленького ліфа доведеться відмовитись.

Тип фігури V характерний для володарки широких плечей та вузьких стегон. Їм краще вибирати купальник з V-подібним вирізом і варто відмовитися від яскравих аксесуарів в області декольте. А ось привернути увагу до стегон просто потрібно. Тепер наприклад модні ремені. Ремінь – це чудовий акцент на стегнах.

Тип з вузьким верхом та широкими стегнами позначається літерою А . Жінкам із такою статурою варто привернути увагу до верхньої частини купальника. Їм підійдуть яскраві прикрашені ліфи та сміливі аксесуари на шиї. Низ треба навпаки, як би зорово зменшити. І тому потрібен темний низ і кольоровий чи геометричний верх.

Власницям живота, яких відносять до типу О, варто звернути увагу на купальники танкіні - це поєднання довгої майки і плавок - він приховає всі недоліки фігури. А ось купальникам спортивного типу із шортиками доведеться сказати категоричне ні.

Для жінок з пишними формами X найкращим вибором стане закритий купальник, бажано приглушених тонів. А ось від тонких лямок, що врізаються в шкіру, потрібно відмовитися.

На володарках ідеальних форм ідеально виглядатимуть максимально відкриті купальники типу бікіні, бандо та будь-які інші модні купальники.

До речі цього сезону на піку популярності морська тематика, дикі хижі забарвлення, етно стиль. І не забудьте про аксесуари - парео і сукні нададуть вашому образу завершеного вигляду. Зрештою купальник сьогодні не просто практична річ, а цілий ансамбль, ціле вбрання!

Бажаємо приємних покупок!

***

Новинки