Боді

Белый кружевной женский боди

Боді можна віднести до розряду і нижньої білизни, і верхнього одягу. Труси і футболку, з'єднані в єдине ціле, носять під одяг, на заняття спортом і навіть для виходу в світ. Все залежить від фасонів і матеріалів, використаних для пошиття. Найбільше сучасні жіночі боді нагадують купальники, які мають застібку знизу, з рукавами і горлом різної довжини.

Багато жінок одягають їх під сукні з метою корекції, а красиві моделі з мережива, мікросіткою, ніжного трикотажу або шовку носять як верхній одяг. Боді досить сексуальний одяг для застосування його в якості нижньої білизни, вишукані напівпрозорі тканини і мережива прекрасно сидять на тілі, не залишаючи шансу появі недоліків. Еластичні тканини бездоганно сидять на фігурі і втягують талію. Як і коригуюча білизна, він може приховувати недоліки і підкреслювати переваги, жіночні форми. Це дуже зручна деталь гардеробу, надівши яку, можна не турбуватися про зовнішній вигляд. Погодьтеся, думка про те, що вам не потрібно стежити за вислизуванням одягу зі спідниці або штанів, надає впевненість і комфорт. Різні стилі моделей дозволяють підібрати боді під будь-яку ситуацію: для спортивного заняття знадобиться спортивна модель з еластичного легкого матеріалу, білизна-боді підійде під одяг, блузка-боди – відмінний варіант на роботу.

Унікальні і модні елементи в гардеробі дівчат дозволяють розбавити повсякденний образ і надати йому сексуальності. Боді – одна з таких білизневих деталей, яка ефектно підкреслює жіночність і витонченість фігури.