Бюстгальтери – краса, впевненість, комфорт в одному виробі

Красивий бюстгальтерЖіночі груди – надзвичайно чутлива частина жыночого тіла, що вимагає належного догляду та уваги. Регулярні огляди, використання бальзамів з активними компонентами та ідеально підібраний бюстгальтер – запорука красивих, пружних і, перш за все, здорових грудей. Це підтверджується численними дослідженнями, які свідчать, що правильно підібрана модель і розмір бюстгальтера знижує ризик ускладнень зі здоров'ям, у тому числі онкологічних.

Зрештою бюстгальтери повинні не тільки підтримувати груди, а й формувати їх, приносячи полегшення шийному відділу. При їх виборі важливо слідувати не тільки віянням і моді, але перш за все – добротності виконання, розташування кісточок та деталей, які підвищать ваш комфорт.

У магазині Incanto ми поєднуємо всі ці елементи, пропонуючи якісні та красиво пошиті бюстгальтери європейських виробників. Знайдіть свою ідеальну модель – насолоджуйтесь розкішшю, вишуканістю та міцною конструкцією.

Жіночі бюстгальтери Incanto

Жіночі тіла розрізняються за розмірами, формою та величиною. Ми любимо цю різноманітність і те, наскільки ви є унікальними. Саме ця індивідуальність є для нас основним джерелом натхнення для підбору все більшої пропозиції. Ми вважаємо, що завдяки цьому ми зможемо задовольнити різні потреби наших клієнтів – незалежно від розміру чи глибини чашки.

Створюючи пропозицію бюстгальтерів, ми хотіли, щоб вони виділялися широким розміром, завдяки чому кожна жінка зможе доповнити свій гардероб красивою, зручною та ідеально скроєною спідньою білизною.

Тому пропозиція магазину Inncato включає, серед іншого, бюстгальтери з напівм'якими чашками – які часто використовуються для більших грудей, які потребують підтримки та підйому, а не обов'язково помітності чи оптичного збільшення. Деякі моделі наповнені тонким мереживом та вишивкою, завдяки чому ідеально підходять для спекотних літніх місяців. Альтернативою є ущільнені моделі – тобто наповнені донним та бічним каркасом. Цей тип бюстгальтера має більш жорстку чашку, яка доповнена м'яким поролоном із внутрішньої сторони. Ліфчики цього типу піднімають важкий або обвислий бюст і коригують природну нерівність грудей.

Думаючи про жінок із маленькими грудьми, ми сформували широкий вибір бюстгальтерів пуш-ап. Як випливає з назви, їхня основна роль полягає в тому, щоб підняти бюст, сексуально округлити його і збільшити. Вшиті м'які подушечки в нижній частині піднімають груди, тому ви можете насолоджуватися бажаним збільшеним розміром. Також популярні балконети, які завдячують своєю назвою знаменитій актрисі – Бріжит Бардо (бардотка). Цей вид бюстгальтера є не лише гарантією комфорту, а й піднімає та відокремлює груди, що нагадує за конструкцією корсети 18 століття.

Красива дівчина в бюстгальтеріНаша пропозиція також може включати товари для мам, які шукають функціональні, зручні та м'які лифчики. Саме завдяки їм ви подбаєте про чутливу зону навколо сосків, розвантажте хребет і покращите процес годування малюка. На додаток до бюстгальтерів для годування ми також пропонуємо класичні м'які жіночі бюстгальтери, безшовні моделі, що ідеально підходять для одягу, що обтягує, а також гладкі і мінімалістичні моделі, створені для великих форм.

Ідеально підібраний бюстгальтер для великих і маленьких грудей

Жіночі бюстгальтери – надзвичайно функціональний елемент гардеробу. Завдяки їм ви подбаєте про здоров'я своїх грудей, виправте поставу і забезпечите собі комфорт. Щоб забезпечити своїм грудям бажану розкіш і ніжність – зверніть увагу на матеріал, що використовується, крій і розміри. Останнє є запорукою успіху та найвищого комфорту, особливо якщо ви відчували біль у ділянці плечей, спини або грудної клітини.

Дослідження показують, більшість жінок носять неправильний ліфчик. Найбільш поширені помилки є результатом незнання та неправильної інтерпретації розмірів. Так що перед тим, як купити бюстгальтер – виміряйте своє коло сантиметром, а потім скористайтеся нашою таблицею розмірів, щоб дізнатися, який розмір буде вам найбільш підходящим. На підставі отриманого результату виберіть свою модель – звертаючи увагу на ширину бретелів, кількість гачків та петель, розташування кісточок та ширину містка. Якщо у вас є питання, звертайтеся до нашого магазину – ми будемо раді допомогти вам обрати найкрасивіші, зручніші та ідеально підібрані вироби.