Обмін та повернення

* Якщо упаковка пошкоджена, то для можливості повернення / обміну потрібно буде доплатити 20% від суми замовлення. Тому, будь ласка, будьте уважні при розпакуванні вироби. Якщо етикетка або бирка була знята, зрізана, відірвана, то товар обміну та поверненню не підлягає.

Обмін/повернення натільної білизни і панчішно-шкарпеткових виробів можливий в разі фабричного браку або неправильної комплектації замовлення.

В інших випадках натільна білизна і панчішно-шкарпеткові вироби обміну / поверненню не підлягають * (постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994)

Тому, щодо трусиків, майок і іншого інтимнї натільної білизни ми можемо гарантувати, що до вас його ніхто не міряв.

Ми зацікавлені (як і ви) у вашій вдалій і приємній покупці, тому будьте співучасні і задавайте питання по товарах менеджеру. Наш менеджер докладе максимальних зусиль для підбору потрібного вам розміру одягу і білизни для уникнення необхідності повернень і обмінів.

Порядок повернення / обміну

 1. Протягом 14 днів після отримання замовлення повідомте причину обміну / повернення листом на e-mail: . Протягом дня наш менеджер передзвонить вам.
 2. Акуратно упакуйте річ в повній комплектації з бирками і оригінальною упаковкою так, щоб товар не пошкодився при транспортуванні
 3. Надішліть товар назад за наданаю менеджером адресою.
 4. Увага! Обмін товару відбувається за рахунок покупця в обидві сторони. Якщо ви відправили товар за наш рахунок ці гроші будуть стягнуті з вартості товару.
 5. Повідомте нам номер ТТН (експрес-накладної) по SMS, на e-mail або за телефоном:
  - e-mail:
  - SMS на мобільний (067) 603 00 08
  - за телефоном
 6. Якщо хочете отримати товар на обмін, оформіть нове замовлення на сайті з позначкою в коментарях «замовлення на обмін». Якщо сума замовлення більше попереднього ми повідомимо суму для доплати ;Якщо менше - гроші будуть зараховані на ваш особистий рахунок для оплати наступних замовлень.
 7. Ми відправимо замовлення на обмін протягом 14 днів з моменту отримання вашої посилки.
 8. Повернення грошей здійснюється протягом 3 днів з моменту отримання вашої посилочки:
  - на особистий рахунок в магазині для оплати наступних замовлень;
  - на вашу карту Приватбанку/Монобанк
 9. Увага! Для компенсації витрат на обробку Вашого обміну / повернення ми утримуємо 10% від суми повернення/обміну.

Важливо! У разі, якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані з оформленням обміну / повернення - не роздумуючи зв'яжіться з нами, і ми зробимо все можливе, щоб надати всю необхідну інформацію і допомогу.

Бажаємо приємних покупок !!!

Новинки