Комфортні ущільнені бюстгальтери на велику або чутливу груди (щільна чашка)

Уплотненный бюстгальтерЖінки – наше натхнення. Нам подобаються їх різноманітні форми і лінії, які заслуговують на ідеально зручну і красиву нижню білизну. Бюстгальтери з ущільненою чашкою ідеально підходять для цієї ролі, так як вони призначені не тільки для підняття грудей, але і для надання форми та оптичного збільшення.

З цієї причини бюстгальтери з щільним ліфом рекомендуються як для великих, важких грудей, так і для маленьких, яким потрібна делікатна підтримка, збільшення та заокруглення.

Бюстгальтер з щільною чашкою для кожної жінки

Це бюстгальтери, чашки яких виконані з матеріалу, що надає деяку жорсткість (не плутати з екземплярами, що мають додаткові вставки пуш-ап). Досягається використанням тонкого поролону чи пінки. Зсередини вони виконані м'якої бавовни, придатної для чутливої шкіри. Зовнішня частина чашки може бути виконана з гладких матеріалів, а також мережива або вишивки, також може бути поєднання цих тканин у різних конфігураціях. Модель має каркас, що оперізує всю нижню частину грудей. Місток у жорсткій конструкції зазвичай високий. Вибір конструкції залежить тільки від особистих уподобань, найголовніше, щоб вона була правильно підібрана і вирішальне значення тут має розмір. Модель добра для жінок, які цінують комфорт і хочуть уникнути ефекту грудей, що «втікають» (випадають).

В результаті жінка знаходить красиве декольте, яке чудово виглядає як в фасонах, що облягають, так і в декольтованих сукнях і блузах. Також в асортименті є моделі зі знімними бретелями, які будуть добре виглядати під блузкою або класичною коктейльною сукнею.

Ущільнені бюстгальтери Incanto

Бюстгальтери з щільними чашками у пропозиції виробників інтернет-магазину Incanto відрізняються якістю, майстерністю виконання та естетикою, яка сподобається всім дівчатам. Наша мета – зробити так, щоб кожна клієнтка відчувала себе сексуальною, а жіноча спідня білизна – другою шкірою, яка додасть їй впевненості у собі.

Ущільнені ліфчики з нашого каталогу підтримують бюст, усувають диспропорції та забезпечують комфорт при носінні. Гладкі моделі не виділяються під одягом, завдяки чому чудово будуть поєднуватися з коктейльними сукнями, що обтягують. На цю роль також добре підійде бежевий, темний або білосніжний колір. Альтернативою їм є моделі з ніжним декором – бантиками та мереживом.

Робіть ставку на якість та бренди, які люблять створювати найкраще для жінок із турботою про них.