Напівм'які бюстгальтери

Напів'який бюстгальтерМи переконані, що ви гідні красивої спідньої білизни, в якій ви почуватиметеся ще прекраснішими. Незалежно від розміру і форми, ви повинні насолоджуватися ідеально скроєним і бюстгальтером, який добре облягатиме, який сформує бюст, розвантажить шийний відділ і забезпечить настільки цінний комфорт.

Напівм'які або напівущільнені бюстгальтери були розроблені з огляду на це. Їх крій був створений для жінок, які можуть похвалитися великими, пишними і повними грудьми, що потребують підтримки та моделювання. Бюстгальтер ущільнений на половину вважається одним з найуніверсальніших, і виробники пропонують як гладкі моделі, що не виділяються під одягом, так і моделі, прикрашені мереживом або вишивкою.

Напівм'який бюстгальтер - що це?

Зрештою дно чашки зміцнюється, як правило, за допомогою піни або тонкого поролону. Верхня частина чашки виконана з м'якого матеріалу, зазвичай це мереживо, вишивка або сітка. Використання різних видів вишивки може дати ефект багатої прикраси або ніжного татуювання.

Semi Soft – це структура, яка міцно підтримує та красиво формує груди. Нижня, жорстка частина чашки зсередини обшита 100% бавовною, яка не дратує шкіру та дарує відчуття комфорту при повсякденному використанні. У більшості моделей використовують кісточки для підтримки грудей. Завдяки м'якій частині чашки бюстгальтер додає легкості навіть великих грудей, а жорстка частина щільно підтримує бюст. Носити таку білизну може кожна жінка, це залежить тільки від особистих уподобань, головне, щоб вона була правильно підібрана – розмір має вирішальне значення.

Бюстгальтер Semi Soft – одна з найуніверсальніших конструкцій. Він добре працює як на маленьких, так і на великих грудях. Такий дизайн рекомендується жінкам з асиметрією грудей, які хочуть таким чином сформувати меншу та більшу груди, зберігаючи при цьому максимальний комфорт.

Напівм'які бюстгальтери у пропозиції Incanto

Ми пропонуємо широкий вибір бюстгальтерів для маленьких і великих грудей. Серед доступних напівм'яких моделей є як гладкі, класичні форми, так і витончені, декоровані. Останні мають витончене мереживо, тонкі бантики, дрібні стрази або різнокольорову нитку, яка красиво прикрасить будь-який, навіть найкласичніший та мінімалістичний бюстгальтер. Моделі напівм'яких бюстгальтерів виробників у пропозиції інтернет-магазину Incanto – це поєднання якості, зручності носіння та модного дизайну, завдяки якому кожна жінка почуватиметься красивою та сексуальною. До обраного крою і забарвлення можна підібрати правильну білизну, що добре сидить – наприклад, трусики сліп, бразаліана або стрінги. Зробіть собі подарунок та купіть гарну білизну від Incanto!