Напівм'які бюстгальтери

У сучасному світі нижня білизна виконує відразу кілька функцій. В першу чергу вона повинна дарувати почуття комфорту протягом довгого часу. Також з розумом підібраний комплект може візуально поліпшити форми тіла, зробивши жінку більш привабливою і розкішною, що, безсумнівно, позитивно позначиться і на її самооцінці.

На сьогоднішній день існує настільки багато різноманітних фасонів бюстгальтерів, що зробити правильний вибір часом стає дуже складно. А підбирати білизну слід лише з урахуванням розмірів і переваг. Бюстгальтер напівм'який ідеально підійде для власниць пишних форм. Завдяки продуманій конструкції він відмінно підтримує бюст і бездоганно моделює його округлість. Нижня частина бюста виконана з поролону, що забезпечує надійну фіксацію грудей і перешкоджає провисанню м'язів. Верхня сторона, в свою чергу, виконана з тонкої тканини, найчастіше мереживної. Все це в сумі дає забезпечення необхідної стійкості разом зі створенням сексуального образу. Вишукана вишиванка і красиві квіточки, і бантики дадуть кожній відчути себе королевою. Велика розмаїть декоративних вставок допоможе відшукати свій унікальний стиль.

Деякі моделі мають кісточки в нижній частині. Вони необхідні для додаткової підтримки та забезпечення ще більшої зручності. Бретелі в таких бюстгальтерах можуть бути як широкими, так і вузькими. Щоб уникнути натирання та інших неприємних відчуттів при носінні білизни, дівчатам з пишними об’ємами рекомендується вибирати з широкими незнімними бретелями. При виготовленні цих бюстгальтерів використовуються лише високоякісні матеріали, такі як: бавовна, поліамід, і еластан. Комбінація першокласної сировини, разом з бездоганною конструкцією, гарантують зручну посадку, що означає - білизна здатна забезпечити максимальний рівень комфорту. Варто зазначити, що цей фасон ліфчиків так само добре підходить і дівчатам з невеликими грудьми, адже зайвий поролон буде непоміченою. Тому кожна жінка зможе порадувати і себе і свого чоловіка красивим бюстиком.

Знайти свій унікальний бюстгальтер допоможе наш інтернет-магазин. У каталозі товарів ви зможете знайти велику кількість різних моделей, завдяки чому можна підібрати, яке ідеально підходить під особисті переваги і особливості грудей. Доставка здійснюється по всіх містах України, незалежно від регіону.