Колготки для вагітних, легінси

Найчастіше, в очікуванні малюка і з ростом животика, жінки все ретельніше підбирають собі одяг. І дійсно, правильно підібрані речі, і, безумовно, якісні, які не будуть будь-яким чином впливати на розвиток дитини і не принесуть дискомфорту майбутній мамі навіть на пізніх термінах. Найбільш затребуваною деталлю в гардеробі в цей період є колготки або легінси, адже використовувати стандартні варіанти вже неможливо, так як вони занадто здавлюють животик і приносять значні незручності. Саме тому необхідно придбати спеціальні легінси або капронові колготки для вагітних.

Легінси для вагітних мають еластичну вставку, за рахунок якої і відбувається делікатне підтримування животика. Таке вони не здавлююють живіт, і забезпечують комфорт власниці в період вагітності.

Компресійні колготи – вибір на користь збереження краси

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі широкий асортимент нижньої білизни для мам. Всі товари даної категорії виконані з високоякісних матеріалів, і зшиті виходячи від анатомічних змін, щоб забезпечити максимальний комфорт під час виношування малюка.

В каталозі є кращі стандартні моделі капронових колготок, а також антиварикозні моделі (1,2 класу компресії). Компресійні колготки для вагітних купити рекомендується ще на ранніх термінах вагітності, так як вони рятують від варикозу, який досить часто зустрічається у майбутніх мам. Ціна на колготки в нашому сервісі невелика, і дозволяє кожній жінці отримати якісну річ, не спроможну зашкодити здоров'ю ні вашому, ні малюка. Відгуки жінок, які на своєму досвіді випробували ефективність спеціального одягу для мам, підтверджують, що колготки, легінси для вагітних придбати просто необхідно, адже крім основної функції підтримки животика, вони дають можливість вагітним також виглядати стильно, і надягати те, що вони схочуть.

У картці будь-якого вподобаного вироби ви зможете побачити більш детальну інформацію про неї: розмір, колір, матеріали. Крім того, на сайті представлені фото з різних ракурсів, що дозволяє більш детально ознайомитися з товаром і зробити продуману покупку. Замовити будь-яку продукцію можна в Україні, незалежно від вашого місця розташування (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів та ін.). Наші клієнти можуть розраховувати на максимально швидку доставку в будь-яку точку країни.